1η ΜΟΙΡΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΩΝ FORUM
commando μην ξεχασεις να γραψεις στην χρονια που σου αντιστοιχει! Μονο ετσι θα βρουμε ευκολα ο ενας τον αλλο!
1η ΜΟΙΡΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΩΝ FORUM
commando μην ξεχασεις να γραψεις στην χρονια που σου αντιστοιχει! Μονο ετσι θα βρουμε ευκολα ο ενας τον αλλο!
1η ΜΟΙΡΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΩΝ FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Χώρος συζήτησης, γνωριμίας και ανταλλαγής απόψεων για όσους υπηρέτησαν στην 1η ΜΑΛ
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ασπρόπυργος 1975

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xela




Ηλικία : 70
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 7

Ασπρόπυργος 1975 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ασπρόπυργος 1975   Ασπρόπυργος 1975 Icon_minitimeΠαρ 02 Δεκ 2011, 09:25

Χαιρετώ όλα τα κομάντο που βρίσκονται σε αυτή την σελίδα. Υπηρέτησα στην 1η ΜΑΛ στον Ασπρόπυργο από το 1975 – 1978 ήμουν 118 σειρά 75 Ε ΕΣΣΟ και θα χαρώ πολύ αν βρεθούν κάποιοι που συνυπηρετήσαμε.
Καλή επιτυχία στο Forum.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 37

Ασπρόπυργος 1975 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασπρόπυργος 1975   Ασπρόπυργος 1975 Icon_minitimeΠαρ 02 Δεκ 2011, 09:29

καλως ορισες φιλε μου! δεν νομιζω οτι θα βρεθει κανας πιο παλιος απο σενα! ελπιζω να βρεις κι αλλες σειρες σου... cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xela




Ηλικία : 70
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 7

Ασπρόπυργος 1975 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλώς σας βρήκα.   Ασπρόπυργος 1975 Icon_minitimeΠαρ 02 Δεκ 2011, 21:00

Καλώς σας βρήκα, το ξέρω ότι δύσκολα θα βρεθούν σειρές μου, γιατί οι περισσότεροι δεν ασχολούνται με υπολογιστές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 37

Ασπρόπυργος 1975 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασπρόπυργος 1975   Ασπρόπυργος 1975 Icon_minitimeΠαρ 02 Δεκ 2011, 21:27

οπως και να εχει, ειμαστε μια μεγαλη οικογενεια και ειτε νεοι ειτε παλιοι, ειμαστε ενα. σιγουρα ομως θα χρειαστει λιγο καιρο μεχρι να αρχισουν να γραφουν καμποσοι και να αρχισει να λειτουργει ετσι οπως το φανταστηκα το φορουμ. ειμαι λιγο νοσταλγος των παλιων καλων καιρων και αυτος ηταν και ο λογος που εφτιαξα αυτη τη σελιδα. θα χαρω πολυ να δω να ξανασμιγουν παλιοι φιλοι απο εδω μεσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xela




Ηλικία : 70
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 7

Ασπρόπυργος 1975 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασπρόπυργος 1975   Ασπρόπυργος 1975 Icon_minitimeΣαβ 03 Δεκ 2011, 09:34

Πολύ καλή η προσπάθεια σου φίλε μου και εύχομαι να ευοδωθεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 37

Ασπρόπυργος 1975 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασπρόπυργος 1975   Ασπρόπυργος 1975 Icon_minitimeΣαβ 03 Δεκ 2011, 22:06

σε ευχαριστω. κι εγω το ευχομαι Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μπάκουλης240

Μπάκουλης240


Ηλικία : 52
Τόπος : Κόρινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 13

Ασπρόπυργος 1975 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασπρόπυργος 1975   Ασπρόπυργος 1975 Icon_minitimeΚυρ 04 Δεκ 2011, 00:28

Admin έγραψε:
σε ευχαριστω. κι εγω το ευχομαι Very Happy
Ίσως θα ήταν καλή ιδέα ένα Θέμα/χώρος στο φόρουμ "ΚΑ.ΨΙ.ΜΙ" ή μετονομασία του υπάρχοντος γενικού. Πιστεύω πως κάτι τέτοιο θα ήταν καλό για συναδέλφους όπως εσύ φίλε xela. Θα σου στείλω αίτημα φιλίας και θα σε συστήσω σε όποιους άλλους νέωπες-φίλους μου στο φόρουμ, για να μη νιώθεις απομονωμένος. Σειρά 75! Σεβασμός! Καλώς βρεθήκαμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/konstantinos.bakoulis
spiros




Ηλικία : 70
Τόπος : Σύβοτα Θεσπρωτίας
Αριθμός μηνυμάτων : 2

Ασπρόπυργος 1975 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασπρόπυργος 1975   Ασπρόπυργος 1975 Icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012, 09:33

Admin έγραψε:
καλως ορισες φιλε μου! δεν νομιζω οτι θα βρεθει κανας πιο παλιος απο σενα! ελπιζω να βρεις κι αλλες σειρες σου... cheers cheers cheers
Ποτέ μη πεις ποτέ!!!!!! 112 σειρά (74Ε ΕΣΣΟ) Καλώς σας βρίσκω. Αρχίζω να θυμάμαι τώρα, Δ/τής Σκουνάκης Δημήτριος.......
Συγγνώμη δεν αναφέρθηκα!!!!!: Κούρτης Σπύρος από Σύβοτα Θεσπρωτίας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μπάκουλης240

Μπάκουλης240


Ηλικία : 52
Τόπος : Κόρινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 13

Ασπρόπυργος 1975 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασπρόπυργος 1975   Ασπρόπυργος 1975 Icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012, 23:25

spiros έγραψε:
Admin έγραψε:
καλως ορισες φιλε μου! δεν νομιζω οτι θα βρεθει κανας πιο παλιος απο σενα! ελπιζω να βρεις κι αλλες σειρες σου... cheers cheers cheers
Ποτέ μη πεις ποτέ!!!!!! 112 σειρά (74Ε ΕΣΣΟ) Καλώς σας βρίσκω. Αρχίζω να θυμάμαι τώρα, Δ/τής Σκουνάκης Δημήτριος.......
Συγγνώμη δεν αναφέρθηκα!!!!!: Κούρτης Σπύρος από Σύβοτα Θεσπρωτίας

Καλώς ωρίσατε συνάδελφε. 74 ε; Για πείτε κι άλλα, πρέπει να έχετε πολλές ιστορίες για μας τους νέους -ειδικά από τη συγκεκριμένη συγκυρία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/konstantinos.bakoulis
Admin
Admin
Admin


Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 37

Ασπρόπυργος 1975 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασπρόπυργος 1975   Ασπρόπυργος 1975 Icon_minitimeΔευ 27 Φεβ 2012, 21:22

Σπυρο καλως ορισες στην παρεα μας! bom bom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xela




Ηλικία : 70
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 7

Ασπρόπυργος 1975 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασπρόπυργος 1975   Ασπρόπυργος 1975 Icon_minitimeΤετ 14 Μαρ 2012, 09:11

Admin έγραψε:
Σπυρο καλως ορισες στην παρεα μας! bom bom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xela




Ηλικία : 70
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 7

Ασπρόπυργος 1975 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασπρόπυργος 1975   Ασπρόπυργος 1975 Icon_minitimeΤετ 14 Μαρ 2012, 09:17

Μπάκουλης240 έγραψε:
spiros έγραψε:
Admin έγραψε:
καλως ορισες φιλε μου! δεν νομιζω οτι θα βρεθει κανας πιο παλιος απο σενα! ελπιζω να βρεις κι αλλες σειρες σου... cheers cheers cheers
Ποτέ μη πεις ποτέ!!!!!! 112 σειρά (74Ε ΕΣΣΟ) Καλώς σας βρίσκω. Αρχίζω να θυμάμαι τώρα, Δ/τής Σκουνάκης Δημήτριος.......
Συγγνώμη δεν αναφέρθηκα!!!!!: Κούρτης Σπύρος από Σύβοτα Θεσπρωτίας

Καλώς ωρίσατε συνάδελφε. 74 ε; Για πείτε κι άλλα, πρέπει να έχετε πολλές ιστορίες για μας τους νέους -ειδικά από τη συγκεκριμένη συγκυρία!

Ναι Σπύρο σωστά, Δκτης Σκουνάκης και Υπδκτης Βέργης. Μήπως ήσουν και γραφέας στο 2ο γραφείο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ασπρόπυργος 1975
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
1η ΜΟΙΡΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΩΝ FORUM :: 1970 έως 1979 :: 1975-
Μετάβαση σε: